Пн -Чт : 08:00 - 17:00, Пт : 8:00 - 15:45 обід з 12:00 до 12:45

office@teplo.od.ua

(048) 705-61-00

(048) 705-62-28

Комунальне підприємство «Теплопостачання міста Одеси»

ДодомуІнформаціяПідготовку до опалювального періоду 2022-2023 майже завершено!

Підготовку до опалювального періоду 2022-2023 майже завершено!

Шановні мешканці Одеси та гості нашого міста! 

Інформуємо вас, що підготовку до опалювального періоду 2022-2023 майже завершено. Не зважаючи на війну, яку розпочала в нашій Україні сусідня держава, роботи з підготовки основних фондів підприємства КП «ТМО» завдяки невпинній праці наших фахівців перебувають на фінальному етапі. Маємо віру в те, що ніщо не стане на перешкоді остаточному завершенню запланованих заходів.  

Одразу попереджаємо, що цей опалювальний сезон буде складнішим за інші як мінімум через можливі обмеження поставок природного газу нашому підприємству. 

Будь ласка, попіклуйтесь самостійно вже зараз про необхідність втілення простих заходів, що дозволять покращити мікроклімат ваших домівок. 

Як зберегти тепло в оселі?

 1. Майже третина усього тепла виходить з вашої оселі через шпарини у дверях та вікнах. Елементарні заходи з герметизації допоможуть підвищити температуру в квартирі на 2–3 °С (заклейте вікна, утепліть двері та здійсніть інші теплозберігаючі заходи). 

 2. Якщо ваші батареї недостатньо нагріваються, проблемою може бути утворення повітряних пробок. Щоб вирішити проблему, необхідно вчасно спускати зайве повітря з батарей. 

 3. Фольгований тепловідбивний екран, встановлений між батареєю і стіною дає можливість зменшити втрати тепла за радіатором на 2,5%. 

 4. Догляд за системою опалення. Радіатори опалення повинні бути чистими як ззовні, так і зсередини. Вкривання радіаторів декоративними плитами, панелями, навіть шторами знижує тепловіддачу на 10–12%.

 5. Підвіконня. Чим ширше підвіконня, тим менше тепла виходить назовні через вікно.

 6. Нові вікна. Вони мають надвисокий ступінь теплоізоляції, особливо в порівнянні з дерев‘яними. 

 7. Тепловтрати через вхідні двері та розбиті вікна у під’їздах можуть становити близько 5–15% від сумарних теплових втрат будинку. Зачиняйте вхідні двері та заскліть вікна у своїх під’їздах. Це допоможе зберегти тепло в усіх приміщеннях будинку.

Ми працюємо 24/7, щоб цьогорічний опалювальний сезон був за можливістю мінімально напруженим для нас всіх. 

Разом ми все зможемо. 

АДМІНІСТРАЦІЯ КОМУНАЛЬНОГО ПІДПРИЄМСТВА «ТЕПЛОПОСТАЧАННЯ МІСТА ОДЕСИ»

Iнші записи