Пн -Чт : 08:00 - 17:00, Пт : 8:00 - 15:45 обід з 12:00 до 12:45

office@teplo.od.ua

(048) 705-61-00

(048) 705-62-28

Комунальне підприємство «Теплопостачання міста Одеси»

ДодомуІнформаціяПовідомлення про оприлюднення проекту «Схеми теплопостачання міста Одеси» та «Звіт про стратегічну...

Повідомлення про оприлюднення проекту «Схеми теплопостачання міста Одеси» та «Звіт про стратегічну екологічну оцінку «Схеми теплопостачання міста Одеси»

На виконання Закону України «Про стратегічну екологічну оцінку» з метою одержання та врахування пропозицій і зауважень громадськості Комунальне підприємство «Теплопостачання міста Одеси» оприлюднює проект «Схеми теплопостачання міста Одеси» та «Звіт про стратегічну екологічну оцінку «Схеми теплопостачання міста Одеси».

  1. Повна назва документу державного планування, що пропонується, та стислий виклад його змісту: «Схема теплопостачання міста Одеси» (надалі — Схема теплопостачання).

Схемою теплопостачання визначені заходи з розвитку системи теплопостачання міста та направлені на зменшення витрат паливно-енергетичних ресурсів на виробництво та транспортування теплової енергії до споживачів, збільшення частки використання відновлюваних видів палива та відмови від використання вугілля у виробництві теплової енергії, зменшення викидів забруднюючих речовин в атмосферне повітря та використання води на підживлення теплових мереж шляхом виведення з експлуатації основної частини аварійних магістральних мереж та реконструкції теплових мереж.

  1. Орган, що прийматиме рішення про затвердження документа державного планування: Одеська міська рада.
  1. Передбачувана процедуру громадського обговорення, у тому числі:

а) дата початку та строки здійснення процедури: громадське обговорення починається 10.12.2021 року і триває до 10.01.2022 року включно.

б) способи участі громадськості:зауваження і пропозиції до проекту ««Схеми теплопостачання міста Одеси» та «Звіт про стратегічну екологічну оцінку «Схеми теплопостачання міста Одеси» подаються в письмовому та електронному виді;

в)проведення громадських слухань: громадські слухання у зв’язку з карантинними обмеженнями не передбачаються;

г) орган, від якого можна отримати інформацію та адресу, за якою можна ознайомитися з проектом документа державного планування: Комунальне підприємство «Теплопостачання міста Оде6си» (м.Одеса, вул.Балківська, 1-Б);

д) орган, до якого подаються зауваження і пропозиції, його поштова та електронна адреси та строки подання зауважень і пропозицій: Комунальне підприємство «Теплопостачання міста Одеси» (65029, м.Одеса, вул.Балківська, 1-Б, offise@teplo.od.ua).Строк подання зауважень і пропозицій 30 днів.

е) місце знаходження наявної екологічної інформації, у тому числі пов’язаної зі здоров’ям населення, що стосується документа державного планування: Департамент екології та природних ресурсів Одеської ОДА ( 65107, м.Одеса, вул.Канатна, 83) та Департамент охорони здоров’я Одеської ОДА ( 65107, м.Одеса, вул.Канатна, 83).

  1. Необхідність проведення транскордонних консультацій щодо проекту документа державного планування: не передбачається.

Проект «Схеми теплопостачання м.Одеси» і звіт про стратегічну екологічну оцінку додаються.

Iнші записи