Пн -Чт : 08:00 - 17:00, Пт : 8:00 - 15:45 обід з 12:00 до 12:45

office@teplo.od.ua

(048) 705-61-00

(048) 705-62-28

Комунальне підприємство «Теплопостачання міста Одеси»

ДодомуНовиниПрацівники КП «ТМО» прийняли участь у щорічній Всеукраїнській акції з благоустрою «За...

Працівники КП «ТМО» прийняли участь у щорічній Всеукраїнській акції з благоустрою «За чисте довкілля»

Працівники КП «ТМО» прийняли участь у щорічній Всеукраїнській акції з благоустрою «За чисте довкілля». Акція є загальнодержавною і проводиться в усіх регіонах України на виконання розпорядження Кабінету Міністрів України від 31 березня 2010 року № 777-р.

Протягом акції силами комунальних та підрядних підприємств і мешканців міста здійснюються заходи з ліквідації несанкціонованих сміттєзвалищ, прибирання та приведення до належного санітарного стану прибудинкових територій, парків, скверів, придорожніх зелених зон, дитячих, спортивних майданчиків, вулиць, тротуарів, зупинок громадського транспорту, кладовищ та під’їзних доріг до них, упорядкування меморіальних комплексів та місць почесних поховань, а також заходів з озеленення, повалення сухих та аварійних дерев, обрізання гілок дерев тощо.

КП «ТМО» провело прибирання у Херсонського скверу з дотриманням усіх вимог карантину і закликає інші коммунальні підприємства та містян не бути сторонніми спостерігачами, адже підтримання чистоти та порядку – це запорука здоров’я і краси нашого рідного міста

Iнші записи