Пн -Чт : 08:00 - 17:00, Пт : 8:00 - 15:45 обід з 12:00 до 12:45

office@teplo.od.ua

(048) 705-61-00

(048) 705-62-28

Комунальне підприємство «Теплопостачання міста Одеси»

ДодомуНовиниСудове рішення на користь комунального підприємства "Теплопостачання міста Одеси"

Судове рішення на користь комунального підприємства «Теплопостачання міста Одеси»

02 квітня 2021 року господарський суд Одеської області задовільнив позовні вимоги заступника прокурора Одеської області в інтересах Одеської міської ради та комунального підприємства «Теплопостачання міста Одеси», стягнувши з ТОВ «Фінансова компанія «ГЕРЦ» 37,5 млн.грн., що раніше були безпідставно утримані даною організацією в порушенням умов договору та статті 19-1 Закону України «Про теплоенергетику».

Суд проголосив вступну та резолютивну частину рішення: вказані грошові кошти повинні бути зараховані на поточний рахунок із спеціальним режимом використання для групи «населення» для подальшого розподілу між НАК «Нафтогаз України» (постачальник природного газу), АТ «Укртрансгаз» (транспортувальник природного газу), АТ «Одесагаз» (транспортувальник природного газу), АТ «Одеська ТЕЦ» (теплогенеруюча організація) та КП «ТМО».

Нагадуємо, що це вже друге судове рішення, яким суд встановлював порушення ТОВ «Фінансова компанія «ГЕРЦ» умов договору укладеного з КП «ТМО», що мав на меті забезпечити 100% збір та перерахування грошових коштів на визначений статтею 19-1 Закону України «Про теплоенергетику» рахунок зі спеціальним режимом використання.

Однак, суд знову встановив, що 2% відсотки від отриманої від споживачів теплової енергії (населення) суми залишалося у «кишені» вищезгаданої організації.

КП «ТМО» висловлює щиру подяку прокуратурі міста Одеси та юристам Одеської міськради за службу із захисту законних прав та інтересів громади.

Iнші записи