Пн -Чт : 08:00 - 17:00, Пт : 8:00 - 15:45 обід з 12:00 до 12:45

office@teplo.od.ua

(048) 705-61-00

(048) 705-62-28

Комунальне підприємство «Теплопостачання міста Одеси»

ДодомуІнформаціяПо влаштуванню приладового обліку споживання теплової енергії на системах центрального опалення споживачів...

По влаштуванню приладового обліку споживання теплової енергії на системах центрального опалення споживачів КП «ТМО»

ІНФОРМАЦІЯ по влаштуванню приладового обліку споживання теплової енергії на системах центрального опалення споживачів КП «ТГО».

  • Прилади обліку теплової енергії встановлюються у споживачів, приміщення яких обладнані самостійною системою центрального опалення.
  • Роботи зі встановлення приладів обліку теплової енергії проводяться спеціалізованою організацією за рахунок фінансових коштів споживача.
  • Вибір і монтаж вузла обліку теплової енергії виконуються на основі проекту, розробленого спеціалізованою організацією, яка має відповідну ліцензію, відповідно до вимог чинних нормативних документів та узгодженого з теплопостачальною організацією.
  • Допуск до експлуатації змонтованого вузла обліку теплової енергії здійснюється за участю представників теплопостачальної організації та споживача, про що складається відповідний акт.
  • При виявленні під час огляду вузла обліку порушення вимог нормативних документів, вузол обліку до експлуатації не приймається, в акті зазначаються повний перелік виявлених порушень з посиланням на конкретні пункти нормативних документів.
  • У разі позитивного рішення про допуск вузла обліку в експлуатацію представник теплопостачальної організації в присутності споживача пломбує вузол обліку.
  • Вузол обліку вважається придатним для виконання обліку споживання теплової енергії з моменту підписання відповідного акта представником теплопостачальної організації та споживача.
  • Заявка від споживача на оформлення допуску вузла обліку до експлуатації подається не пізніш 5-ти робочих днів до запланованої дати допуску. Допуск або мотивовану відмову виконується представником КП «ТГО» не пізніше ніж через 15 робочих днів з моменту подачі заявки.
  • Заявку на допуск до експлуатації змонтованого вузла обліку теплової енергії споживач подає в теплопостачальну організацію — КП «ТГО» за адресою вул. Варненська, 27 каб.201.
  • Технічні вимоги на пристрій приладового обліку споживання теплової енергії споживачі можуть отримати, звернувшись в теплопостачальну організацію — КП «ТГО» за адресою вул. Варненська, 27 каб.201.

Iнші записи